Cep Telefonlarında IPTV Nasıl İzlenilir?

Cep Telefonlarında IPTV nasıl izlenilir? Akıllı telefonların yaygınlaşmasına paralel olarak cep telefonu üzerinden TV seyretmek konusunda yoğun bir talep de karşımıza çıkmaktadır. Özellikle IPTV uygulamalarının sayısının artış göstermesi; telefondan ITPV seyretmek konusunda yoğun bir talebin de karşımıza çıkmasını mümkün kılmaktadır. Tam da bu noktada cep telefonundan IPTV’nin seyredilmesine yönelik soruların da sayısında ciddi oranda bir artış gözlenmektedir. İşte cep telefonlarında ITPV nasıl izlenir? Sorusuna dair merak edilen ayrıntılar!

Cep Telefonlarında IPTV Nasıl İzlenilir?

Akıllı Telefonlardan IPTV İzlenmesi Nasıl Olur?

Öncelikli olarak cep telefonunuzdan IPTV seyretmek istiyorsanız; Android Smarters PRO kurulumunu tamamlamalısınız. Android Smarters PRO uygulamasını kullanıcı dostu bir ara yüzünün bulunmasu sıklıkla tercih edilmesini de mümkün kılmaktadır. Şayet cep telefonunuzdan IPTV seyretmeyi istiyorsanız bu uygulamayı indirebilirsiniz. Üstelik tamamıyla ücretsiz kullanılabilen bu uygulama; telefon üzerinden IPTV seyretmenizi pratikleştirmektedir. Bu noktada Android Smarters PRO’nun kurulum aşamalarını aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır:

  • İlk önce Play Store platformuna girmelisiniz
  • Arama kısmına ‘’IPTV Smarters PRO’’yazmalısınız
  • Sonrasında programı telefonunuza indirmelisiniz
  • Programı telefonunuza indirdikten sonra ‘’kabul et’’ diye bir sekme karşınıza çıkacaktır
  • ‘’Kabul et’’ sekmesini işaretlediğiniz zaman IPTV yüklemesi işlemine başlarsınız

Bu aşamada karşınıza iki farklı ekran çıkacaktır. Bu ekranlardan birinde yani sol üst sekmede yer alan kısımda ‘’Oynatma Listenizi Yükleyin’’ diye bir uyarı çıkacaktır. Burada size verilmiş olan M3U uzantısının yer aldığı URL adresini girmelisiniz. Ardından yüklemeye başlamalısınız. İkinci menüdeyse yani sol alttaki sekmedeyse ‘’ Xtream Kodları API’sı ile giriş yapın’’ tarzında bir seçenek karşınıza çıkacaktır. Buyara kullanıcı adınızı, şifrenizle birlikte URL ile Port girişini yapmalısınız. Bu aşamadan sonra IPTV kanal listesi ekleme kısmına geçebilirsiniz.

Cep Telefonlarında IPTV Nasıl İzlenilir?

Cep Telefonlarında IPTV Nasıl İzlenilir? Görüldüğü üzere cep telefonlarından IPTV seyretmeyi istediğiniz zaman karşınıza son derece pratik aşamalar çıkmaktadır. Bu aşamaları seri bir şekilde tamamlamış olmanız; aynı zamanda pratik bir şekilde IPTV seyretmenizi de mümkün kılacaktır. Bu noktada IPTV platformunu isabetli bir şekilde tercih etmek hem karlı hem de avantajlı bir şekilde IPTV seyretmenizi de mümkün kılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu