SS IPTV’de Alt Yazı ve Dil Seçimi Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda IPTV uygulamasına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bu durum IPTV uygulamasına yönelik olan taleplerin de sayısını arttırmaktadır. Yine SS IPTV’de alt yazı ve dil seçimi nasıl yapılır? Sorusu da her zaman yanıtı merak edilen bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bu soruya dair merak edilen tüm detaylar!

IPTV uygulamasının gündeme gelmesiyle birlikte SS IPTV uygulamasına yönelik alt yazı ve dil seçiminin pratik bir şekilde yapılması için alternatif seçenekler de karşımıza çıkmaktadır. SS IPTV sürekli bir şekilde güncellenen uygulama olarak dikkat çekici bir etkiye sahiptir. Tam anlamıyla kullanıcı dostu olan uygulamalara sahip olmak; IPTV seyretme ayrıcalığını da son derece güzel bir hale getirmektedir.

SS IPTV'de Alt Yazı ve Dil Seçimi Nasıl Yapılır?

SS IPTV’de alt yazı seçiminin son derece pratik bir şekilde yapıldığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Alt yazı seçimini yapmak için kumandanın kırmızı tuşuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında dil seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Devamında SUBTITLES yazısını göreceksiniz. SUBTUTLES yazısını görünce kumandanın yeşil tuşuna basmalısınız. Sonrasında alt yazı seçenekleri çıkacaktır. Tercih ettiğiniz alt yazı seçeneğini seçtikten sonra ok tuşuna bastığınız zaman bu işlemi tamamlarsınız.

SS IPTV’de Alt Yazı ve Dil Seçimi Anlatımı (Aşamalarla)

IPTV her zaman popüler olmayı başarmış olan bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum IPTV kullanımı konusunda farklı aşamaların karşımıza çıkmasını mümkün kılmaktadır.

SS IPTV'de Alt Yazı ve Dil Seçimi Nasıl Yapılır?

SS IPTV’de alt yazı ve dil seçimi için aşağıdaki basamakları tamamlamanız gerekmektedir: SS IPTV’de Ses Dilini Değiştirme Aşamaları:

  • İlk önce kumandanızdaki ‘’kırmızı’’ renkli düğmeye basın
  • Daha sonra tercih ettiğiniz dil seçeneğini işaretleyin
  • Dil seçeneğini işaretledikten sonra ‘’ok’’ tuşuna basın
  • Sonrasında açılan pencerenin gizlenmesi için tekrar ‘’ok’’ tuşuna basın
  • Sırasıyla kırmızı – geri duşuna bastığınızda artık ses dili değiştirmeyi aktifleştirmiş olacaksınız

Görüldüğü üzere SS IPTV’de altyazı ve dil seçeneğini değiştirme aşamaları gündeme geldiği zaman karşımıza son derece hassas olan bir süreç çıkar. Bu sürecin tam anlamıyla sorunsuz bir şekilde tamamlanması için biraz önce anlattığımız aşamaları tamamlamalısınız. Böylece hem dil hem de alt yazı seçimini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu