Home IPTV yükleme

Home IPTV M3u yükleme

UYARI: Home iptv uygulaması çoğu smart tv’lerde bulunmaktadır. Home iptv ücretsiz bir uygulamadır ve kanalları kategorik olarak göstermemektedir. Kurulumu yapmak için aşağıdaki aşamları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Televizyonumuza Home iptv uygulamasını kurduktan sonra bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan https://homeiptv.com/ adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.
  • Home iptv’deki eski kanal listemizi silmek için Home iptv uygulamasının bize verdiği TV ID’yi (mac adresini) Upload IPTV channels m3u playlist kısmındaki TV ID kutucuğuna girip sonra Delete Channel butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • Daha sonra yükleme yapmak için, televizyonumuzdaki Home iptv uygulamanın bize verdiği TV ID’yi (mac adresini) TV ID kutucuğuna yazıyoruz. Size vermiş olduğumuz m3u url linkini M3U URL kısmına yapıştırın. Import Channel butonuna basarak kanal listemizi tv’nize yüklemiş oluyorsunuz.

UYARI!: UYGULAMA ÜCRETSİZ OLDUGU İÇİN ” KATEGORİ ÖZELLİĞİ YOKTUR ” MAXIMUN ALACAGI DOSYA BOYUTU 1,5 MB dir.

İptv Uyelıklerınızı Çalıştırabılmek Icın 1,5, MB Altında bır Dosya Yuklemenız Gerektırmektedir. Yoksa Playlistınızı yuklesenız bıle Gozukmeyecektir.

Ücretsiz Olması bedava kullanıldıgı anlamına gelir. Smart iptv , Netiptv , Setiptv Gıbı Uygulamalarla Kıyas Edilemez. Ama İptv Uygulamasına Para Ödemek İstemeyen Arkadaşlar için Birebir Güzel Bir Uygulamadır BANA GÖRE TEK eksiği ” Kategori özelliği Olmamasıdır”. Uygulamada “SERİES” DİZİ ” Özelliği Bulunmamaktadir. Servlerinde Series Kısmına Dizi EKleyen İptv Sahıplerınde Dİiziler UygulamadA Gözükmeyecektir.

IPTV – XPanel Listesi gibi kısımları göreceksiniz. Buradan MENU (Panel Ayarları) tuşuna basınız. Ekranda Xtream Panel Ayarları adı altında yeni bir pencere açılacaktır. Burada istenilen iptv URL, Port, Kullanıcı Adı, Şifre bilgilerini satın alma işlemi sonrasında mail adresinize gönderdiğimiz şekilde cihazınıza giriniz ve kaydediniz. Kayıt işleminden kısa bir süre sonra iptv kanal listesi cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme işleminin hemen ardından yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Next 2000 HD iptv uyumlu uydu alıcısına server bilgileri ile (URL, Port, Kullanıcı Adı, Şifre) iptv yükleme yapıldığından dolayı ilk başta cihaza 1 defa kurulum yapmak yeterlidir. Kanal listesinde herhangi bir güncelleme (yeni kanal eklenmesi vb.) olduğunda cihaz güncellemeleri otomatik olarak alacaktır.

X PANEL Tuş Fonksiyonları;

  • MENU – Xtream Panel Ayarları (IPTV Kurulum) menüsünü açmaktadır.
  • M+ – X PANEL Ana giriş menüsünü açmaktadır.
  • SAT – Kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra iptv kanallarını kategorilenmiş bir şekilde (Türkiye Kanalları, Almanya Kanalları gibi) görmenizi sağlar.
  • IPTV – Cihazınızda 1’den fazla iptv eklemesi yaptıysanız, bu tuş aracılığı ile geçiş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu