Android için En İyi 6 IPTV Uygulaması

Özellikle Android telefonlar gündeme geldiği zaman karşımıza farklı IPTV uygulamaları çıkmaktadır. Elbette ki en iyi 6 IPTV uygulaması gündeme geldiği zaman karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır. Özellikle son zamanlarda IP TV kanallarına olan ilginin artış göstermesi bu alanda faaliyet yürüten farklı platformları da karşımıza çıkarmaktadır. Androidler için geçerli olan IP TV uygulamalarında birkaç konuya dikkat etmek beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Öncelikli olarak en iyi ip tv satın al tarzındaki platformlar sayesinde üst düzeyde bir hizmetin alınması mümkün olmaktadır. Mobil uyumlu bir şekilde hizmet sunan platformların tercih edilmesi sayesinde üst düzeyde bir IP TV uygulamasından hizmet almak mümkün hale gelmektedir. Aşağıda sıraladığımız 6 farklı uygulama nitelikli bir şekilde IP TV seyretmek isteyenlere alternatif fırsatlar sunmaktadır:

  • Lazy IPTV
  • OttPlayer
  • GSE Smart IPTV
  • Kodi Uygulaması
  • IPTV Smarters Pro
  • Perfect Player IPTV

Android için En İyi 6 IPTV Uygulaması

Lazy IPTV Uygulaması

Lazy IP TV uygulamasının pratik bir düzeyde çözümler ortaya koyduğu bilinmektedir. M3U çalma listesin açık görünüme kavuşmasında bu uygulama etkilidir. Yine GX ile ZIP formatlarını destekleyen bu program; XML paylaşılabilir çalma listesinin biçimlenmesinde de etkili bir uygulamadır.

OttPlayer Uygulaması

Android telefonlar için en iyi IP TV uygulamaları gündeme geldiği zaman OttPlayer mükemmel bir fırsatın adresi konumunda yer alır. Oldukça basit bir arayüze sahip olan bu uygulama; donma gibi sorunların önüne geçmektedir.

GSE Smart IPTV Uygulaması

GSE Smart en popüler IP TV uygulamaları arasında yer almaktadır. TV sürümü konusunda profesyonel çözümler sunan bu uygulama; Chromecast uyumlu bir özelliğe sahiptir.

Android için En İyi 6 IPTV Uygulaması

Kodi Uygulaması

Kodi uygulamalarının filmlerin arşivlenmesinde etkili bir düzeyde hizmet sunduğunu ifade edebiliriz. Yine dizi filmlerin akışlarına dair takiplerde de Kodi uygulaması etkili olmaktadır. Dizi akışı, depolanmış olan içeriklere ulaşma noktasında Kodu uygulaması her zaman profesyonel çözümler ortaya koyar! IPTV uygulaması gündeme geldiği zaman Kodi he zaman ilk akla gelen uygulamalar arasında yer alır. Üstelik bu program canlı TV izlemek noktasında da alternatif fırsatlar sunar!

IPTV Smarters Pro Uygulaması

Distribütör tarafından da önerilen bir uygulama olan Smarters Pro uygulaması; birden çok girişe müsaade edebilen bir uygulama olduğu için android telefonlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Perfect Player IPTV Uygulaması

Popüler IP TV uygulamaları arasında yer alan Perfect Player, M3U ile XSPF çalma listesini destekleyen bir özelliğe sahiptir. Üstelik IP TV platformunun gözü yormayan bir şekilde izlenmesine de olanak sağlar. En iyi 6 IPTV uygulaması gündeme geldiğinde karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu