Duplex IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır?  (5 Adım)

Duplex IPTV kurulumu nasıl yapılır? Esasında Duplex IPTV kurumunun son derece pratik aşamalardan oluştuğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Üstelik 5 basit adımda Duplex IPTV kurulumunun tamamlanması mümkün olmaktadır. İşte adım adım Duplex IPTV kurulumu nasıl yapılır? Sorusunun yanıtı!

  1. Adım

İlk önce TV’nize Duplex IPTV uygulamasını indirmelisiniz.

  1. Adım

Duplex IPTV uygulamasını televizyonunuza indirdikten hemen sonra açmalısınız. Karşınıza çıkan menüdeki sayfaya ‘’Device ID’’ ve ‘’Device Kode’’ bilgilerini girmelisiniz. Buraya URL adresinizi eksiksiz bir şekilde girmeniz önemlidir. ‘’Device ID’’ yazan bölüme; MAC adresi ve ‘’Device Key’’ yazan bölüme size ait kodu girmelisiniz. Devamında karşınıza çıkan ‘’ Manage Playlist’’ tuşuna basmalısınız. Devamında panele giriş yaparak; 3. Adıma geçiş yapabilirsiniz.

Duplex IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır?  (5 Adım)

  1. Adım

Panele giriş yaptıktan hemen sonra ‘’Add Playlist’’ bölümünü tıklamalısınız. ‘’Playlist’’ yazan bölüme IPTV aldığınız yeri yazmalısınız. URL kısmınaysa tarafınıza iletilmiş olan M3U play list linkini eklemelisiniz. Bu aşamada her bir adımı özenli bir şekilde yapmak durumundasınız. Sonrasında ise ekleme işlemini yapıp, kaydet tuşuna basmalısınız!

  1. Adım

Kaydet tuşuna bastıktan sonra artık televizyonunuza geri dönebilirsiniz. Devamında mutlaka oynatma listelerini yenilemek durumundasınız. Bunun için ilk önce ana ekran bölümünde yer alan ‘’back ya da close’’ tuşuna basmalısınız. Artık oynatma listenizi yenilemiş olursunuz!

  1. Adım

Artık Duplex IPTV uygulamanızda bu uygulamayı temin ettiğiniz platformu göreceksiniz. Platformun imgesini işaretlediğiniz zaman artık tün IPTV içeriklerine ulaşabilirsiniz!

Görüldüğü üzere Duplex IPTV kurulumu gündeme geldiği zaman karşımıza 5 basit adım çıkmaktadır. Bu adımların isabetli bir şekilde tamamlanması sayesinde sorunsuz bir şekilde kurulum işlemini tamamlamanız mümkün olacaktır. Bu noktada size iletilen kullanım kılavuzunu takip ederek de pratik bir şekilde kurulumu yapabilmeniz de mümkün olacaktır.

Duplex IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır?  (5 Adım)

Elbette ki Duplex IPTV kurulumunun sorunsuz bir şekilde yapılmasını istiyorsanız mutlaka ilk önce TV’nizi kontrol etmelisiniz. Yani televizyonunuzun bağlantılarını kontrol etmelisiniz. En çok da televizyonunuzun internet bağlantısının bulunup bulunmadığını mutlaka gözden geçirmelisiniz. Bu sayede sorunsuz bir şekilde kurulum işlemini tamamlamanız da mümkün hale gelecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu