PC için En İyi 6 IPTV Uygulaması

İnternetin hayatımıza girmesi ile birçok konuda kolaylık sağlayacak platformlar da insanların hizmetine sunulmuştur. IPTV üzerinden birçok hizmet alınabilmektedir. Bu platformlar insanların birçok uygulamaya kısa sürede ulaşmalarını sağlamaktadır. Bilgisayar üzerinden internete giriş yaparak IPTV hizmetleri alınabilmektedir. IPTV platformu üzerinden yerli ve yabancı televizyon kanallarının yanında birçok uygulamaya da ulaşılabilmektedir. Bu hizmetleri daha kolay alabilmek için bilgisayara bazı uygulamaların indirilmesi gerekmektedir. PC için en iyi 6 IPTV uygulaması şu şekilde sıralanabilir:

  • VLC Media Player: Bu uygulama her türlü ses ve görüntü formatına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu uygulama bilgisayara yüklendiğinde açılması istenen tüm görüntüler kaliteli ses özelliği ile açılmaktadır.

•	VLC Media Player: Bu uygulama her türlü ses ve görüntü formatına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu uygulama bilgisayara yüklendiğinde açılması istenen tüm görüntüler kaliteli ses özelliği ile açılmaktadır.

  • Kodi: IPTV izleyicileri için çok uygun bir uygulamadır. Bu uygulamada dizi filmler ve filmlerin akışı çok rahat takip edilebilmektedir. Bunun yanında Kodi canlı tv uygulaması için de uygun özelliklere sahip bulunmaktadır.
  • PLEX: Bu uygulama IPTV üzerinden takip edilecek belgesel, dizi filmler için ücretsiz bir akış sağlayan uygulamadır. Plex üzerinden yerli ve yabancı çok sayıda tv kanalına da erişebilirsiniz.
  • ProgTV: IPTV için kullanılabilecek en mükemmel uygulamalardan biridir. Bu uygulama ile çalma listesi şeklinde hazırlanan programlar ve kanallar sırayla izlenebilir.
  • Ücretsiz TV Oynatıcı: Bu IPTV uygulamasında tüm televizyon ve radyo kanalları logoları ile birlikte ana ekranda görülmektedir. Bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilmektedir.
  • IPTV Oynatıcım: Bu alanda kullanılan en güçlü uygulamalardan biridir. Bu uygulamada da izleme listesi oluşturulabilmektedir.

•	VLC Media Player: Bu uygulama her türlü ses ve görüntü formatına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu uygulama bilgisayara yüklendiğinde açılması istenen tüm görüntüler kaliteli ses özelliği ile açılmaktadır.

PC İçin Pratik Kullanımlı Uygulamalar Nasıl Ulaşılır?

Bu uygulamalar yardımı ile IPTV çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu uygulamalar bilgisayarın sürücüsüne uygun olarak indirilmeli. Ardından izlenmek istenen televizyon kanalı bulunarak izlenebilir. PC’de olması gereken özellikler arasında ses ve ekran kartı bulunmaktadır. IPTV yayınlarını daha kolay alabilmek için bilgisayarın görüntüsünün ve ses özelliğinin çok iyi olması gerekir. PC için en iyi 6 IPTV uygulaması arasından seçilen bir uygulama ile bu platformlara ulaşılabilmektedir. Elbette ki bilgisayarlar için IPTV uygulaması gündeme geldiği zaman karşımıza çok sayıda farklı seçeneğin çıktığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu