Samsung Smart IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda karşımıza sıklıkla çıkan bir uygulama olan Samsung Smart IPTV kurulumu nasıl yapılmaktadır? Şayet IPTV satın al fırsatlarından yararlanmışsanız ve Samsung Smart IPTV’niz varsa bu TV’ye kurulumun nasıl yapılacağını biliyor olmanız gerekmektedir. Tam da bu noktada aşağıdaki ilk 3 aşamayı tamamlamadan; kurulum işlemine başlamanız mümkün olmaz:

  • İlk önce Smart IPTV uygulamasının televizyonunuza indirmelisiniz
  • Sonrasında mutlaka talebinize uygun bir şekilde IPTV paketi satın almalısınız
  • IPTV paketi satın aldıktan sonra aşağıda sıralanan adımları takip ederek; kurulumu tamamlamalısınız

Şayet Samsung Smart TV’ye sahipseniz ve IPTV paketi satın aldıysanız mutlaka İP TV kanal listenizi aktif etmelisiniz. Bunun için ilk önce IPTV paketi satın aldığınız internet sitesine giriş yapmalısınız. Devamında dele playlist kutucuğunda yer alan 12 haneli bölüme kendinize ait olan MAC adresini doğru bir şekilde girmelisiniz. Devamındaysa ‘’Delete’’ tuşuna basmalısınız. Bu aşamadan sonra karşımıza çıkan menüde ‘’Playlist Deleted’’ bölümüyle karşılacaksınız.

Samsung Smart IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ekranın sağ en alt köşesinde yer alan ‘’Playlist Deleted’’ yazısını gördüğünüz zaman; MAC Smart İPTV uygulanmasını açmalısınız. Sonrasında Ayarlar / Settins kısmına giriş yapmalısınız. Devamında Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update diye yazan bir bölüm çıkacaktır. Bu bölüme de MAC adresinin tam ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

Sonrasında karşınıza çıkan URL kutusuna M3u_Plus linkini yapıştırmalısınız. Devamında Save Online kutucuğunun işaretlenmesini unutmamalısınız. Sonrasında ekranın sağ en altında yer alan 1 URL added! Restart the App. Yazısını görmelisiniz. Bu aşamadan sonra artık Smart IP TV uygulamasının bir kez açılıp kapatılması önerilmektedir. Böylece artık kanal listenizi ekranda görebilirsiniz!

Samsung Smart IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır?

Samsung Smart IPTV Satın Al Uygulamaları Neden Tercih Edilir?

Son zamanlarda Samsung Smart IPTV satın al uygulamaları sayesinde avantajlı bir şekilde film ve dizileri seyredebilirsiniz. Üstelik son derece uygun fiyatlı bir şekilde dünya kanallarını yakından takip edebilirsiniz. Ayrıca belgesel kanallarını ve maç kanallarını da bu sayede etkili bir düzeyde seyretme fırsatına sahip olursunuz. Tam da bu noktada Samsung Smart IPTV kurulumu uygulaması sayesinde keyifli bir şekilde TV izleyebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu